Japs kalatööstus Pärnus

Japs kalatööstus Pärnus

FEB Pärnus

FEB Pärnus

DT Pakend Tallinnas

DT Pakend Tallinnas

TLÜ õppehoone Tallinnas

TLÜ õppehoone Tallinnas

TÜ Spordihoone Tartus

TÜ Spordihoone Tartus

Katteplekid

Eesti keelesIn englishFinnishPo russki

Katuse- ja lisaplekid
Katuseprofiile kasutatakse hoonete ja rajatiste katuste ja seinte katmiseks. Profiilsed plaadid tarnitakse tellijale soovitud pikkuses, arvestades konkreetse profiili min/max pikkust.
Profiilplekkplaate saab tellida erinevate profiilidega, pinnakatetega ja värvidega. Terasest profiilplekist katus on kerge ja kiirelt paigaldatav, sobib uutele ehitustele ja on ideaalne vanade katuste renoveerimisel.
Lisaplekkide valiku vajaduse määrab ära katuse kuju keerukus. On hulk lisaplekke (harjaplekk, otsaplekk, liiteplekk), milleta katust paigaldada ei saa. Lisaplekkide värvi- ja pinnakatete valik on sama, mis profiilplekkidel – lisaplekid saab tellida katusega samas toonis.

Plekkprofiiltooted
Erinevate metall- ja plekkkonstruktsioonide juures on vajalikud nurkade jmt viimistlemiseks plekist painutatud erikujulised liistprofiilid.
Pakume kliendile 4-meetrisel plekipainutuspingil valmistatud katuse-, akna-, sokli- ja teisi ehitusplekke.
Liistprofiilide valmistamiseks kasutame kuumtsingitud (valikus tavalised tsink ja alutsink ning orgaaniliste pinnakatetega polüester, mattpolüester, pural, PVC ja PVDF) ja vajadusel ka roostevabast terasest sileplekki.

 edge team oü