Japs kalatööstus Pärnus

Japs kalatööstus Pärnus

FEB Pärnus

FEB Pärnus

DT Pakend Tallinnas

DT Pakend Tallinnas

TLÜ õppehoone Tallinnas

TLÜ õppehoone Tallinnas

TÜ Spordihoone Tartus

TÜ Spordihoone Tartus

Kergpaneelid

Eesti keelesIn englishFinnishPo russki

Isoreal pakub Tellijale kogu teenust, alates konsultatsioonidest, paneelide laotisjooniste valmistamisest, abimaterjalide komplekteerimisest kuni montaaþi ja paigaldustööde teostamiseni. Isoreali poolt esindatavate paneelitootjate info leiad siit:

Balex Metal                                                                        ThermiSol

Sandwich-tüüpi kergpaneelid on mitmekihilised: paneelide soojustusmaterjalist südamiku mõlemale poolele on liimitud kas õhuke kuumtsingitud terasplekk, roostevabast terasest plekk, alumiiniumplekk, alumiiniumlaminaatpaber või ehitusplaat. Enamlevinud soojustusmaterjalideks on vahtpolüstürool (EPS), vahtpolüuretaan (PUR/PIR), klaas- või kivivill. Plekiga kaetud paneelide pind on lõppviimistlusega ja täiendavat pinnaviimistlust ei vaja. Kuumtsingitud teraspleki pinnakatteid on mitmeid, näiteks Polüester, PVDF või toiduainetööstuse laminaat PVC(F) (FoodSafe). Sileda teraspleki elavamaks muutmiseks on võimalik valida erinevate pinnaprofiilide vahel.

Paneele kasutatakse seina-ja katusekonstruktsioonides, fassaadide, välis-ja vaheseinte, katuslagede ning vahelagede ehitamisel. Kergpaneelide kasutamisel ehituses on tagatud seina- ja katusekonstruktsiooni soojapidavus, viimistletud lõpptulemus ning paigalduskiirus.

Kasutuskohtadeks nii uusehitustel kui ka renoveeritavatel objektidel on näiteks:

• Tööstus-ja ärihooned
• Kaubanduskeskused
• Remonditöökojad
• Spordihallid
• Toiduainetööstuse ja põllumajanduse tootmis- ning laoruumid
• Külm- ja sügavkülmhooned ning kambrid, mitmesugused steriilsust ja hügieenilisust nõudvad ruumid

• Eramuehitus

Kõrgendatud tuleohutusnõuetega hoonete konstruktsioonides sobib kasutada mineraalvillsoojustusega paneele. Madalamate tuleohutusnõuetega hoonetele sobivad suurema soojapidavusega vahtpolüstürool- või vahtpolüuretaansoojustusega paneelid.

Projekteerijatele ja arhitektidele on tootjad välja töötanud projekteerimisjuhised paneelide tehniliste andmete ja tüüpsõlmedega erinevate ehitise osade jaoks.

Kergpaneelide montaazitööd teostatakse vastavalt paneelitootja paigaldusjuhistele, samuti tuleb jälgida soovitusi paneelide transportimiseks ja ladustamiseks ehitusobjektil.
Kergpaneelid valmistatakse vastavalt Tellija vajadustele ja soovidele. Paneelidel on sõltuvalt tootjast ja paneelitüübist kindel mooduli laius, pikkusmõõt tehakse vastavalt spetsifikatsioonile.edge team oü