Japs kalatööstus Pärnus

Japs kalatööstus Pärnus

FEB Pärnus

FEB Pärnus

DT Pakend Tallinnas

DT Pakend Tallinnas

TLÜ õppehoone Tallinnas

TLÜ õppehoone Tallinnas

TÜ Spordihoone Tartus

TÜ Spordihoone Tartus

Tarvikud

Eesti keelesIn englishFinnishPo russki


Tarvikud on paneelisüsteemi juurde kuuluvad abimaterjalid. Olenevalt ehitisest tuleb valida sobivad materjalid, millega kergpaneelid kinnitada, tihendada ning viimistleda katteplekkidega.

Kergpaneelide kinnitamiseks kasutame erinevaid kinnitusdetaile nagu nt puurkruvid, ankrud, düüblid jne. Konkreetne kinnitite tüüp ja arv sõltub ehitise konstruktsioonitüübist (teras-, puit-, betoonkonstruktsioon) ja eripärast.

Paneelide monteerimisel jäävad paneelide ühenduskohtadesse vuugid ning need peab õigelt valitud tihendusmaterjaliga tihendama. Vuukide tihendamiseks kasutame peamiselt montaazivahtu, silikooni, tihendusvilla või siis spetsiaalseid tihenduslinte.

Katteplekid ehk painutatud liistprofiilid valmistatakse paneelisüsteemi puhul vastavalt objekti vajadustele. Et saavutada parimat lõpplahendust , ei ole alati võimalik kasutada standardse mõõdu ning kujuga katteplekke, vaid need tuleb valmistada vastavalt iga konkreetse objekti lahendusele.

Komplekteerime vastvalt objekti ülesmõõtmisele või joonistele paneelisüsteemi jaoks vajalikud tarvikud ning soovi korral tarnime need kliendi poolt soovitud kohta.

 edge team oü